Hlboké nad Váhom-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Hlboké nad Váhom

V riešení
meno
Miro 29. apríla 2019

Odstránenie vraku auta

02. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, tento problém, je tu dlhodobejšie. Majiteľ auta bol viackrát upozornený aby si ho odstránil. Ak to neurobí do 5.5.2019, následný deň budú upovedomení pracovníci polície a auto bude odtiahnuté.
Kedy? 1 týždeň

starostka Holešová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.