Zlomená hojdačka na Kamenohorskej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Hlohovec

Vyriešený

Zaslal: Peter Loskot, 19. júna 2015

Na detskom ihrisku na Kamenohorskej ulici je zlomená jediná hojdačka. Prosím o opravu. Keďže toto ihrisko je zároveň aj jedinou trávnatou plochou, kde sa môžu deti hrať, bolo by vhodné ho opäť pokosiť - tráva tam dosahuje výšku 30 cm. Odkedy je vysoká, deti sa tam už nehrajú. Ďakujem

24. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
detské ihrisko (hojdačka) bude v krátkom čase opravené.

Zuzana Hrinková Siebenstichová
Referentka pre komunikáciu a vonkajšie vzťahy
09. júl 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
hojdačka na detskom ihrisku je opravená.

Zuzana Hrinková Siebenstichová
Referentka pre komunikáciu a vonkajšie vzťahy
14. júl 2015

so.ram

Dobrý deň, ako pozerám, tak pozerám, ale hojdačka na Kamenohorskej ulici opravená nie je. Iba ak by ste si pomýlili ihrisko - no na spomínanej ulici je iba jedno. Neviem, kto Vám dal nesprávnu informáciu o jej oprave. Prosím o nápravu. Ďakujem
07. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
detské ihrisko na Kamenohorskej ulici prešlo v novembri 2017 rekonštrukciou.

Zuzana Hrinková Siebenstichová
Referentka pre komunikáciu, vonkajšie vzťahy a propagáciu, MsÚ Hlohovec

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.