Prekážka na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Hlohovec

Vyriešený

Zaslal: Dumbo, 03. novembra 2016

Dobrý deň.
Počas nejakého amatérskeho výkopu cudzej firmy zostali na ceste nejaké značky, ktoré počas tmy nie je dobre vidieť, pretože sú nereflexné. Tiež výkop, ktorý bol zaplátaný sa začal hneď prepadávať. Bolo by možné, aby mesto oslovilo firmu, ktorá ten výkop učinili, aby si po sebe upratala a aj upravila cestu?

04. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet.
Bol postúpený na riešenie. Budem vás informovať o ďalšom postupe.

Zuzana Hrinková Siebenstichová
Referentka pre komunikáciu, vonkajšie vzťahy a propagáciu, MsÚ Hlohovec
24. november 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
rozkopávku nerealizovalo Mesto Hlohovec, ale pre SPP subdodávateľská firma.
Táto firma dlhodobo nereagovala na urgencie zo strany mesta a problém, napriek výzvam, odmietala riešiť. Cestu sme dočasne označili značkou zapožičanou od VaTS.
Dnes konečne subdodávateľská firma cestu opravila a nebezpečná prekážka tak z cesty zmizla.

Zuzana Hrinková Siebenstichová
Referentka pre komunikáciu, vonkajšie vzťahy a propagáciu, MsÚ Hlohovec

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.