Kosenie

Zodpovednosť za riešenie: Hlohovec

Vyriešený
meno
Martina 15. mája 2013

Dobrý deň !
Nebudem sa pýtať prečo, ani kvôli čomu...
Takže chcela by som poprosiť ( aj keď toto by malo byť samozrejmosťou, bez žiadneho prosíkania) aby sa konečne POKOSILO !...hlavne tu na Sihoti, pretože tráva je tu vysoká vyše nad kolená, je tu veľmi veľa komárov aj za bieleho dňa kvôli tomu + "úžastne" to vyzerá...(snáď sa toho dočkáme do konca tohto týždňa)
Predom ďakujem

15. máj 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Váš podnet sme riešili s konateľom VaTS s. r. o., pretože za údržbu zelene v meste zodpovedá uvedená spoločnosť. Po dažďoch začalo kosenie od centra mesta, dnes sa kosili priestory na ul. Manckovičova, M. Bela a Nábrežie A. Hlinku po NsP, zajtra sa bude pokračovať kosením verejných priestranstiev popri zámockej záhrade a prečerpávacej stanici smerom na sídlisko Sihoť. Je predpoklad, že pokiaľ počasie dovolí, mali by byť do konca týždňa pokosené i verejné plochy zelene na uvedenom sídlisku.

Ing. Eva Lukáčová, prednostka MsÚ
20. máj 2013

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, tak ako sme uviedli v predchádzajúcej odpovedi, verejné plochy na sídlisku Sihoť boli kosené v piatok a v sobotu. Dnes /pondelok/ sa práce dokončujú.

Ing. Eva Lukáčová, prednostka MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania