Cierna skladka

Zodpovednosť za riešenie: Hlohovec

Vyriešený

Zaslal: Thomas Poitz, 13. októbra 2017

cierna skladka pri garaziach v Petre

16. október 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, budeme vás informovať o jeho riešení.

Zuzana Hrinková Siebenstichová
Referentka pre komunikáciu, vonkajšie vzťahy a propagáciu, MsÚ Hlohovec
06. november 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
preposielam vám stanovisko Odboru životného prostredia MsÚ v Hlohovci:

Skládku sme boli zdokumentovať a požiadali sme zmluvného partnera mesta o jej odstránenie.
Odstránenie nezákonne umiestnených odpadov je drahšie ako ich zber zákonným spôsobom. Finančné náklady na odstraňovanie nezákonne umiestneného odpadu tzv. čiernych skládok sa započítavajú do poplatku za komunálne odpady a drobné stavebné odpady.

Obyvatelia mesta môžu objemný odpad celoročne bezplatne odovzdať na zberných dvoroch a 2x ročne počas zberov vyhlásených mestom. V dňoch 2.- 5. 10. 2017 prebiehal jesenný zber objemných odpadov. Zber bol vyhlásený mestom, oznamom zverejneným od 28. 8. 2017 do 6. 10. 2017 na verejných tabuliach a webovom sídle mesta. Jeden z veľkoobjemových kontajnerov bol umiestnený aj na Svätopeterskej ulici na priestranstve pred prevádzkou zmrzliny.


Zuzana Hrinková Siebenstichová
Referentka pre komunikáciu, vonkajšie vzťahy a propagáciu, MsÚ Hlohovec
06. november 2017

Thomas Poitz

Dobry den,

"Skládku sme boli zdokumentovať a požiadali sme zmluvného partnera mesta o jej odstránenie."

dakujem za info. V akom casovom horizonte by mala byt cierna skladka odstranena ? Tato podstatna odpoved chyba ....

Zvysok odpovede oznacujem ako za irelevantnu k mojmu hlaseniu.

S pozdravom Poitz
27. november 2017

Thomas Poitz

dobry den.

dnes som bol skontrolovat a je vidiet ze skládka bola odpratana, dakujem.

bohuzial je tam uz dalsi odpad. pripajam aktualne foto

s pozdravom Poitz
27. november 2017

Thomas Poitz

omylom som dal povodne foto. toto je aktualne ...
27. november 2017

Odkazprestarostu.sk

Tento podnet uzatvaram, nakoľko pôvodný podnet s pôvodným odpadom bol odpratany. Na nový odpad prosím založte novú podnet. Je to z dôvodu že to má vplyv na štatistiky a vykazovanie riešených a neriešených podnetov. Verím a chápem, že to je pracne ale chcem byť fér aj k samospráve, keďže predchádzajúci podnet vyriešila.


Tomáš Polák
administrátor

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.