Okolie Bernolakova 9

Zodpovednosť za riešenie: Hlohovec

V riešení
meno
eva 10. júla 2018

Dobrý deň, chcela by som upozorniť na nárast počtu obyvateľov na mestskom majetku Bernolakova 9. Za posledný qvartál sa tam stihlo narodiť xy deti a dospelých rôznom veku od 0-15rokov. Budova doslova praska vo švíkoch. Obyvatelia neustale noc/den obťazuju svoje okolie hlukom, smradom, robenim neporiadku nehovoriac o obťažovaní starých ludi, deti iducich okolo, vulgarizmi. Prosim zaoberal sa niekto tým, kde obyvatelia vykonavaju svoje biologicke potreby? Rada by som vedela z akeho dôvodu môžu používať mestskú budovu bez najomných zmlúv!Hrozi tu vysoke riziko infekcie ci uz s exkrementov ludi, alebo volne pobehujucich nevakcinovaných psov a mačiek, rozsrili sa vyskyt svabov a potkanov. Tento problem je dlhorocny prosim o kameru napojenu na MP a riesenie poctu obyvatelov zmienenej adresy.

10. júl 2018

viera

Presne tak, situácia je alarmujúca. Naposledy som zachraňovala staručkého pána obklopeného rómskymi deťmi a psami, pýtali peniaze! Pán bol vystrašený musela som ho odprvadit až na koniec ulice. Tiež prosím robte stým už niečo.
11. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Budeme sa ním zaoberať a o ďalších krokoch vás budeme informovať.

Lucia Hausknechtová
Referentka pre komunikáciu, vonkajšie vzťahy a propagáciu, MsÚ Hlohovec
14. august 2018

Mira

Dobrý deň, nedajú sa sem pridávať ďalšie fotky. Prosím, máte pre nás nejaké nové info, ohľadom krokov, ktoré plánuje mesto urobiť? Momentálne začali naši obyvatelia vykonávať veľkú potrebu rovno na chodník v ulici Palackého. Mestskú políciu volame skoro každý deň, ako si toto môžu dovoliť?
Mohli by sociálne pracovníčky vysvetliť obyvateľom majera, že ulica nie je ich detská izba ani obývačka a toaleta v jednom??!
14. august 2018

Odkazprestarostu.sk

Preposlal som Váš komentár opätovne na mesto. Hneď ako budem mať odpoveď, zverejnim ju. Ak by ste chceli rýchlejšiu skúste kontaktovať priamo zamestnancov úradu, soc. pracovníčky alebo priamo primátora.
16. august 2018

Mira

a nikto nic:-(
27. august 2018

Dominik

Situacia sa neriesi. Mesto aj primator na to kasle. Psiska im behaju po ulici nepomaha ani privolanie MP nema zaujem ich odchytit. Siri sa odtial zapach denno denne rusenie nocneho hluku. Deti sa tam hole hraju na smetisku.
25. jún 2019

Mira

Dobrý deň, rada by som pripomenula mestu, že na Bernolákovej zabudli upratať smetisko. Je leto, smrdí to na sto honov samé fekálie, potkany a šváby. Dokedy máme čakať, myslím, že rok je dosť dlhá doba na jednu kopu bordelu. Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania