Hlohová-zastávka MHD -znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Hlohovec

Vyriešený
meno
matoHC Krajší Hlohovec 18. júna 2019

V meste ,,úradovali,, zas vandali ! Na autobusových zástavkách na Hlohovej ulici, nejaký vandal povylepoval reklamy na nejakú pochybnú akciu. Podľa prijatého VZN sa smú reklamné plagáty vylepovať len miesta na to určené. Poprosím o urýchlene odstránenie.

Smutné je , že mesto týchto vylepovačov , vandalov priamo podporuje.

Admin : Požiadal som zadávateľa aby daný podnet nahlásil aj na odd. Mestskej Polície v Hlohovci.

22. jún 2019

Maros Sz.

Katastofa, dufam ze to ihned daju dole
01. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
organizátora akcie sme upozornili na výlep (ktorý bol povolený len na vnútornú časť za sklom, ktorá je v súčasnosti prázdna) a ten plagáty umiestnil na povolené miesto. V súčasnosti sú plagáty už odstránené.

Odbor komunikácie a vonkajších vzťahov
Mestský úrad v Hlohovci

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.