Klokočova-vandalizmus-pitie alkoholu na verejnosti

Zodpovednosť za riešenie: Hnúšťa

Vyriešený

Osoby konzumujuce alkohol tu zanechavaju po sebe odpadky a neporiadok.

09. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Čierna skládka odpadu bola odstránená a podnet považujeme za vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.