Francisciho-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Hnúšťa

Vyriešený

Smeti vedľa kúp pri činžiaku oproti Kaštieľa

30. apríl 2019

Ondrej Passak

Pekný deň p.Primator.Chcel by som vedieť ale určite aj mnohý občania mesta Hnúšte a okolia či bude ešte niekedy v prevádzke Brezina.Urcite ste o nej počuli.Slzy sa mi do očí tlačia v akom stave je teraz . Musím stále na to myslieť,lebo ako deti sme tam chodili s rodičmi na vykend sa zabaviť,no bol to výkvet Mesta Hnúšte,ale veľká vďaka rodine ktora tam bývala ,žila tam.Po rokoch keď s tade odišli išlo to dolu vodou.Urcite by teraz na obnovu Breziny ako takej rekreačnej oblasti bolo treba veľa financii,lebo je to v troskách.Nechcem dávať rozumu vám ako primátorovi ale v hĺbke duei by bolo uvažovať z obnovou tejto rekreačnej oblasti -Brezina.Pomohli by aj eurofondy ak by sa dalo.A verím že aj ľudia by pomohli na obnovu tejto našej krásnej historickej rekreačnej oblasti svojími rukami..Dakujem za pochopenie.Tesim sa na spoluprácu.
30. apríl 2019

Ondrej Passak

Pekný deň p.Primator.Chcel by som vedieť ale určite aj mnohý občania mesta Hnúšte a okolia či bude ešte niekedy v prevádzke Brezina.Urcite ste o nej počuli.Slzy sa mi do očí tlačia v akom stave je teraz . Musím stále na to myslieť,lebo ako deti sme tam chodili s rodičmi na vykend sa zabaviť,no bol to výkvet Mesta Hnúšte,ale veľká vďaka rodine ktora tam bývala ,žila tam.Po rokoch keď s tade odišli išlo to dolu vodou.Urcite by teraz na obnovu Breziny ako takej rekreačnej oblasti bolo treba veľa financii,lebo je to v troskách.Nechcem dávať rozumu vám ako primátorovi ale v hĺbke duei by bolo uvažovať z obnovou tejto rekreačnej oblasti -Brezina.Pomohli by aj eurofondy ak by sa dalo.A verím že aj ľudia by pomohli na obnovu tejto našej krásnej historickej rekreačnej oblasti svojími rukami..Dakujem za pochopenie.Tesim sa na spoluprácu.
06. september 2019

Odpoveď samosprávy

Neporiadok na Francisciho ulici bol odstránený v priebehu niekoľkých dní technickými službami mesta.
10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Neporiadok na Francisciho ulici bol odstránený v priebehu niekoľkých dní technickými službami mesta.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.