Francisciho-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Hnúšťa

Vyriešený
meno
Jana 13. mája 2019

Zvacsujuca sa skládka na Francisciho 146

28. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
28. máj 2019

Jana

Dobrý deň,

Ďakujem za odpoveď. Po dnešnej kontrole konštatujem, že je odpad odstránený. Takže to bolo riešené bez odozvy cez Váš "portál".

Ďakujem pekne.

S pozdravom,
Jana

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.