Francisciho-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Hnúšťa

Vyriešený
meno
Jana 13. mája 2019

Na križovatke 1.maja a Francisciho, pri autobusovej zastávke je stále sa zvacsujuca jama/vytlk na ceste

28. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
09. august 2019

Odpoveď samosprávy

Výtlk bol odstránený Technickými službami mesta Hnúšťa v priebehu 2 týždňov od uverejnenia podnetu. Podnet považujeme za vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania