J.J.Boora-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Holíč

Vyriešený

Dobrý deň. Poškodená laťka... Potrebné ju vymeniť... Asi určitý typ ľudí je hladný... Tak ju vykusali... Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.

12. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, posunuté na príslušné oddelenie mesta.

Ing. Alena Machová, vedúca oddelenia výstavby a životného prostredia, Mesto Holíč
21. október 2020

Martin Hrnčirík

Dobrý deň. Super práca... Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.
21. október 2020

Martin Hrnčirík

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania