Márie Terézie-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Holíč

V riešení

Dobrý deň. Tuná u toho domu podľa všetkého boli ťažké stroje ktoré doslova poškodili chodník sú tam dve priehlbiny čiže na tom úseku je potrebné to opraviť... Možno pomôžu kamerové záznamy u priľahlého domu keďže majú bezpečnostní kamerový systém tým pádom nebude problém vinníka dopátrať... Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.

14. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, vinník bol zistený a dotyčný stavebník prisĺúbil chodník dať do pôvodného stavu.

Ing. Alena Machová, vedúca oddelenia výstavby a životného prostredia, Mesto Holíč
01. november 2020

Martin. H

Dobrý deň. Cca 10m pred pribudli ďalšie... Katastrofa... Či je to Bežný prístup firmy ktorá realizuje stavby alebo daného vlastníka pozemku... Nevieme si to vysvetliť... Niečo sa vybuduje a potom to takto dopadá... Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.
03. november 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, budeme sa s ním znovu zaoberať.

Ing. Alena Machová, vedúca oddelenia výstavby a životného prostredia, Mesto Holíč
18. november 2020

Martin. H

Dobrý deň. V poriadku čiže k dnešnému dňu je opravený... Len čo sú v predu tie dve priehlbiny ešte nie. Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.
19. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, aj tento nový podnet je v riešení.

Ing. Alena Machová, vedúca oddelenia výstavby a životného prostredia, Mesto Holíč
26. február 2021

Odpoveď samosprávy

Opraví ďalší stavebník po navezení materiálu na stavebnú parcelu. Máme je písomný prísľub.

Ing. Alena Machová, vedúca oddelenia výstavby a životného prostredia, Mesto Holíč
26. február 2021

Martin. H

Dobrý deň. V poriadku. Keďže je to stále bez zmeny... Nakoľko je to všetko nové a malo by to niečo vydržať... Ďakujem.
05. apríl 2021

Martin. H

Dobrý deň. Už máme apríl a stále nič...? Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.
04. máj 2021

Martin. H

Dobrý deň. Čiže táto strana zatiaľ nie je opravná stále... Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.
04. máj 2021

Martin. H

Dobrý deň. A bohužiaľ problém sa nám tuná na tomto úseku bližšie opakuje zas... Ďalšia časť chodníka poškodená... Dlažba poškodená od ťažkého stroja.. Potrebné dať do pôvodného stavu... Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.
04. máj 2021

Martin. H

Prosím o opätovné preposlanie podnetu samospráve
18. máj 2021

Martin. H

Dobrý deň. V poriadku. Tuná to už je opravné... Ale bohužiaľ na začiatku respektíve hneď za prvým domom je to stále poškodené... Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď
13. júl 2021

Martin. H

Prosím o opätovné preposlanie podnetu samospráve
13. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
[email protected]
29. august 2021

Martin. H

Dobrý deň. Opäť nepochopiteľné jednanie Buď firmy Hant alebo nejakej ich externej... Robili tuná nejaké úpravy asi prípojky... Ale bohužiaľ chodník nie je riadne daný do pôvodného stavu!!!! Už vyše mesiaca... Ďalej dlažbu ktorú dali z chodníka preč značne poškodily...!!! A kto to zaplatí...?! Vidno kvality danej firmy a hlavne ich pracovníkov!!! Asi ne odborný pracovníci... Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.
29. august 2021

Martin. H

Dobrý deň. Tuná takisto... Na viesť si materiál k domu spraviť si voju robotu... Ale bohužiaľ chodník zasa prevalený a nie riadne vrátený do pôvodného stavu...?! A to kde sme?! Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.
29. august 2021

Martin. H

Prosím o opätovné preposlanie podnetu samospráve
28. september 2021

Ján Jurkovič

Márie Terézie-chodník-poškodená dlažba

Dobrý deň, chodník na ul. Márie Terézie bol kvôli vodovodnej prípojke rozkopaný, avšak stavebník HANT nedal tento chodník do pôvodného stavu.
Prosím o nápravu, ďakujem
28. september 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Barbora Peregrim
Odkaz pre starostu
[email protected]
05. január 2022

Martin. H

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
05. január 2022

Martin. H

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
05. január 2022

Martin. H

Prosím o opätovné preposlanie podnetu samospráve
06. január 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Admin
Odkaz pre starostu
[email protected]
19. apríl 2022

Martin. H

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
19. apríl 2022

Martin. H

Prosím o opätovné preposlanie podnetu samospráve
19. apríl 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Martina
Odkaz pre starostu
[email protected]
26. apríl 2022

Martin. H

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený
06. máj 2022

Martin. H

Dobrý deň. Také typické Slovenské správanie a jednanie.... Čo k tomu ďalej dodať?! Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.
06. máj 2022

Martin. H

Prosím o opätovné preposlanie podnetu samospráve
08. máj 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Admin
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania