Márie Terézie-stromy zasahujúce do verejného osvetlenia

Zodpovednosť za riešenie: Holíč

Vyriešený

Dobrý deň.

Poprosíme o úpravu toho osvetlenia na tejto ulici.. Ako si môžte všimnúť na fotkách konkrétne tieto dve lampy na tomto úseku smerom od prechodu potrebujú úpravu zelene... Respektíve konárov stromu... Ako si môžte všimnúť na fotkách prípadne samozrejme môžu prísť kompetentné osoby sa na to osobne pozrieť je svetlo veľmi tlmené hlavne u druhej lampy... Čo sa týka prvej nie je to až tak veľa ale už tam tak isto zasahujú konáre čiže tak isto svetlo bude zle do padať na cestu... Ďalej pokiaľ by bola možnosť tú prvú lampu natočiť viacej k prechodu bolo by to super... Chodci by boli viacej viditeľný... Teda ako hovorím pokiaľ by to bolo možné...

Teda poprosíme upraviť zeleň tak aby boli lampy viditeľné a svetlo dopadlo na dané miesto bez problémov. A u tej prvej lampy u prechodu či by bola tam nejaká možnosť ju natočiť... Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie.

Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.

01. december 2020

Odpoveď samosprávy

O tomto probléme vieme a je v riešení.

Ing. Alena Machová, vedúca oddelenia výstavby a životného prostredia, Mesto Holíč
05. apríl 2021

Martin. H

Dobrý deň. Ako to tuná vyzerá? Keďže sa zatiaľ nič nevyriešiilo? Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.
02. máj 2021

Martin. H

Dobrý deň. Je to už v podstate o rezané... Ale bohužiaľ je to málo... Ako si môžte všimnúť na fotkách... Chcelo by to aspoň takto z rezať... Keďže to svetlo je stále tlmené... Bohužiaľ u toho svetla nemali byť zasadené stromy alebo opačne lampy mali byť ináč umiestnené... Prípadne ich predĺžiť aby svetlo lepšie dopadlo na komunikáciu inak ich účel je zbytočný (sú osvetlené stromy a nie komunikácia) ... Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.
02. máj 2021

Martin. H

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania