Márie Terézie-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Holíč

Vyriešený

Dobrý deň. Poškodený led panel. Lampa slabo svieti a preblikava... Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.

22. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Závada bola nahlásená správcovi VO. Ďakujeme za podnet.

Ing. Alena Machová, vedúca oddelenia výstavby a životného prostredia, Mesto Holíč
04. máj 2021

Martin. H

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania