M.Nešpora-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Holíč

Vyriešený

Dobrý deň, pod oknami M.Nešpora 29-32 nám rastie burina nedalo by sa to prosím nečím zlikvidovať ďakujem.

12. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
22. júl 2021

Martin Hrnčirík

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania