D.Rapanta-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Holíč

Vyriešený

18. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
03. august 2021

Martin Hrnčirík

Dobrý deň. Konár asi už spadol... Čiže je potrebné ho od pratať... Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.
16. august 2021

Michal Bolf

podnet bol vyriešený
16. august 2021

Michal Bolf

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania