M.Nešpora-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Holíč

Neriešený

Dobrý deň. Tuná na tomto úseku sú 2x diery chodník sa prepadáva... Na danom mieste boli robene nejaké podzemné úpravy ale teda podľa všetkého asi zle keď sa začal prepadávať. Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.

27. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania