Bratislavská-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Holíč

V riešení
meno
Jakub Štetina 07. septembra 2021

Bratislavská 37-40

Špatne odvodnený (vyspádovaný) chodník = veľké kaluže po dažďoch. Na toto stav. dielo by sa pravdepodobne mala ešte vzťahovať možnosť reklamácie.

22. september 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Zuzana
Odkaz pre starostu
stazistka.odkazprestarostu@gmail.com
29. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, je to tak, dielo sme reklamovali. Situácia je v riešení.

Ing. Machová , vedúca OVaŽP Mesta Holíč

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania