M.Nešpora-Automobily-iné

Zodpovednosť za riešenie: Holíč

Vyriešený

Dobrý deň.

U vozidla SI135BP by sme poprosili preveriť majiteľa vozidla či využíva vozidlo alebo nie... Keďže stojí tam už rok a ani sa z miesta nepohlo... Či teda majiteľ žije a bude využívať vozidlo alebo je nepojazdné a môže sa dané miesto uvoľniť pre iné auto...

Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie.

Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.

25. september 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Podnet preverila hliadka mestskej polície, pričom bolo zistené, že uvedené vozidlo nevykazuje žiadne známky vraku a dlhodobým státim na uvedenom mieste nedochádza k žiadnemu porušovaniu dopr. predpisov, preto nie je dôvod na ďalšie šetrenie v predmetnej veci. Mestská polícia sa aj napriek uvedenému skontakovala s rodičmi majiteľa uvedeného vozidla, od ktorých bolo zistené, že majiteľ je dlhodobo odcestovaný v zahraničí a domov príde až koncom októbra 2023. Cez rodičov odkázal, že po príchode zo zahraničia vozidlo preparkuje na svoju záhradku, aby umožniľ parkovanie inému vozidlu. Keby tak aj neurobil, nedopúšťa sa žiadneho protiprávneho konania, a preto podnet považujeme za uzavretý, ďalej ho riešiť nebudeme.

S pozdravom

Mgr. Branislav Mlynka
náčelník MsP Holíč
25. september 2023

Michal. H

Dobrý deň. V poriadku super chápem... Samozrejme nám išlo len o to či auto daný majiteľ využíva... A pokiaľ to je takto tak potom super. Ďakujeme aj vám aj jemu že je slušný a ústretový človek a bude tam možnosť uvoľniť to miesto pre iné vozidlo... Ešte raz vám veľmi pekne ďakujem a prajem pekný zvyšok dňa.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania