Námestie mieru-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Holíč

Neriešený

Dobrý deň. U lampy číslo 1084 je poškodené osvetlenie. Raz svieti raz nie... Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.

09. október 2023

Michal. H

Prosím o opätovné preposlanie podnetu samospráve
10. október 2023

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Admin
Odkaz pre starostu
[email protected]
05. december 2023

Michal. H

Prosím o opätovné preposlanie podnetu samospráve
05. december 2023

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Pavla Rachelová
Odkaz pre starostu
[email protected]
04. január 2024

Michal. H

Prosím o opätovné preposlanie podnetu samospráve
04. január 2024

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Pavla Rachelová
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania