SNP-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Holíč

Uzavretý
meno
Monika V. 28. septembra 2023

Pri ihrisku medzi SNP 3 a 4 by sa hodil kôš na odpadky. Veľké kontajnery sú síce v blízkosti, ale zrejme pre niektorých stále ďaleko a pravidelne je v okolí ihriska neporiadok a rozhádzané odpadky.

18. október 2023

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem, odpadkový kôš k detskému ihrisku nemáme v pláne umiestňovať. Ako sama píšete v blízkosti sú odpadové nádoby na všetky komodity. Je to len o ľuďoch a myslím, že každý keď ide z ihriska domov ide okolo koša, prípadne kontajnera.

Straková

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania