Hviezdoslavova-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Holíč

Vyriešený

Dobrý deň. Touto cestou by sme sa chceli informovať... Prečo nie je komunikácia respketívne nový chodník vo večerných hodinách osvetlený a je osvetlenie stále vypnuté (keďže sa vybudoval nový obchod Coop Jednota a k tomu priľahnuta infraštruktúra)...? Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.

20. november 2023

Michal. H

Prosím o opätovné preposlanie podnetu samospráve.
20. november 2023

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Admin
Odkaz pre starostu
[email protected]
02. december 2023

Michal. H

Dobrý deň. Tuná je vidieť logika... 12:00h čiže cez deň sa svieti... A cez noc nič... Ale hlavné je že sa má šetriť a efektívne využívať energie... Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Sak zas iba na Slovensku realita... Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.
04. december 2023

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Pavla Rachelová
Odkaz pre starostu
[email protected]
04. december 2023

Odpoveď samosprávy

Vážený pán Michal Hrnčirík

ako ste si mohli všimnúť, svietilo iba osvetlenie okolo potravín COOP Jednota, nie mestské verejné osvetlenie. Osvetlenie okolo predajne COOP Jednota si spravuje spoločnosť Jednota sama.
Takže to majú asi zle nastavené.
V tomto prípade vám odporúčam kontaktovať priamo spotrebné družstvo COOP Jednota

s pozdravom
Erik Bartal
04. december 2023

Michal. H

Dobrý deň. Áno to mi je jasné... To som si všimol... Ale chodník je verejný a teda patrí mestu či nie? Tým pádom by malo osvetlenie fungovať? Či? Pokiaľ viem obchod sa tam budoval s tým že bude vybudované aj nové parkovisko plus nový chodník keďže starí je zrušený...? Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.
04. december 2023

Odpoveď samosprávy

Vážený pán Michal Hrnčirík

osvetlenie okolo predajne COOP Jednota je v správe spotrebného družstva COOP Jednota

s pozdravom
Erik Bartal
04. december 2023

Michal. H

Dobrý deň. To viem... Ale asi sa nechápeme... Konkrétne mýlim tento chodník čo je nový do budovaný od strany obchodu k hlavnej ceste... Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.
04. december 2023

Michal. H

Dobrý deň. Tam konkrétne u toho chodníku sú tuším 2 alebo 3 lampy v čil neviem... Čiže tie by mali fungovať? Či? Jasné že lampy u daného obchodu sú zamerané na obchod a parkovisko... Ale tie ďalšie čiže u toho chodníku by mali byť verejné a patriť pod mesto? Či teda aj ten chodník a lampy patria danému obchodu? Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.
04. december 2023

Odpoveď samosprávy

Vážený pán Michal Hrnčirík

aj tie lampy sú v správe spotrebného družstva COOP Jednota

s pozdravom
Erik Bartal
04. december 2023

Michal. H

Dobrý deň. Joj bože to je politika... To iba na Slovensku môže fungovať takýto prístup danej firmy. Samozrejme nič na vašu adresu nemyslím v zlom... Vy za to nemôžte... Toto teda nepochopím... Ale asi aj ostatný ľudia... Tak celé roky tam bolo parkovisko a chodník... Prišla daná firma parkovisko sa zrušilo a aj chodník... Dobre bolo to všetko vybudované nové... Ale aby sa vybudoval nový chodník a k tomu lampy ktoré cez deň svietia a cez noc nič. Čo by sa mali ľudia cítiť bezpečne tak nič 0 bodov... No nič skúsime kontaktovať tých Papalášu danej firmy a doslova ponížene sa ich opýtať či by tam mohla nastať náprava... Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.
04. december 2023

Michal. H

Dobrý deň. Uvidíme aké príde vyjadrenie... Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.
05. december 2023

Michal. H

Dobrý deň. Prišlo vyjadrenie... Tak uvidíme... Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania