Staničná-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Holíč

V riešení

Skor opak ako vytlky :D . Mnozstvo vycnelkov stazuje chodzu pre pesich , kociky atd .

13. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Vyspravenie chodníka zaradíme do opráv výtlkov v roku 2020.

Blanka Skalová, odd. VaŽP Mesta Holíč

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania