Na letisku pri záhradkách-značka-nadbytočná

Zodpovednosť za riešenie: Holíč

V riešení
meno
Milan Hollý 04. novembra 2019

Na letisku pri záhradkách stĺpik nadbytočný. Mesto Holíč k tomuto už raz vydalo stanovisko 10.9.2019. Dopravné značenie, ktoré nie je na dopravnej komunikácii, nemá stavebné povolenie a ani súhlas vlastníka by malo byť demontované.

06. november 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet.

Ing. Alena Machová, vedúca oddelenia výstavby a životného prostredia Mesta Holí
12. november 2019

Milan Hollý

Keďže vidím, že podnet je v riešení, poprosil by som konkrétny termín, kedy bude vyriešený. t.j. nelegálne dopravné značenie odstránené. Ďakujem.
19. december 2019

Milan Hollý

Pani Machová
Napísali ste na tento podnet : Ďakujeme za podnet.

Ja som Vás 16. novembra žiadal o resp poprosil o konkrétny termín, kedy bude podnet vyriešený. t.j. nelegálne dopravné značenie odstránené.
Nič!

Tak Vám pripomeniem, že mesto k tomuto už vydalo stanovisko dňa 10.9.2019 číslo spisu /PaSM. Máte to tu ako fotodokumentaciu.

Preto sa pýtam v čom je stále problém?. Tá značka tam stále stojí!
Ďakujem za odpoveď.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.