Bratislavská-dopravné zrkadlo-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: Holíč

Vyriešený

Dobrý deň chcem nahlásiť chýbajúce zrkadlo ktoré je potrebné pri výjazde z ulice Pri Kaštieli na Bratislavskú od mesta nieje vôbec videt a tak môže prísť k dopravnej nehode

05. marec 2020

Milan

Aktualne foto
09. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za upozornenie. Zrkadlo odtrhol asi pred týždňom silný vietor. Po opravení úchytiek bude inštalované nové, prípadne objednané nové, ak sa nebude dať opraviť. Podnet považujeme zo strany samosprávy za uzatvorený.

Ing. Alena Machová, vedúca oddelenia výstavby a ŽP
10. marec 2020

Anton

Zo stlpu zmizlo zrkadlo.
27. máj 2020

Milan

Dobrý den chcem sa, spytat kedy bude osadene zrkadlo na danej komunikácii. Podnet bol nahlaseny este v mesiaci marec. Dakujem
08. jún 2020

Martin Hrnčirík

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.