Námestie sv.Martina-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Holíč

Vyriešený

Dobrý deň. Chceme nahlásiť chýbajúci smetny kôš pred Kostolom. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.

02. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň. Toto je už v riešení. S pozdravom

Ing. Alena Machová, vedúca oddelenia výstavby a ŽP, Mesto Holíč
19. február 2022

Michal. H

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
19. február 2022

Michal. H

Prosím o opätovné preposlanie podnetu samospráve
20. február 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Martina
Odkaz pre starostu
[email protected]
27. máj 2022

Michal. H

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený
30. máj 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Admin
Odkaz pre starostu
[email protected]
25. jún 2022

Michal. H

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený
25. jún 2022

Michal. H

Dobrý deň. Tak predca len po viac ako 2 rokoch sa to dokázalo... Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania