Námestie mieru-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Holíč

Vyriešený
meno
Milan Hollý 31. mája 2020

Poškodený chodník /pred EVOS/

02. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet, s opravou Námestia mieru sa zaoberáme.

Ing. Alena Machová, vedúca oddelenia výstavby a ŽP, Mesto Holíč
31. máj 2021

Milan Hollý

Presne pre rokom 31. mája 2020 som do aplikácie Odkaz pre starostu nahlásil poškodený chodník na Námestí mieru.
https://www.odkazprestarostu.sk/holic/podnety/91910/namestie-mieru-chodnik-poskodena-dlazba
Dnes po roku som si dovolil pripomenúť tento podnet a osláviť prvé výročie bez zmien.🎁
11. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

komentáre, ktoré porušovali pravidlá portálu boli vymazané.

https://www.odkazprestarostu.sk/podmienky

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
23. október 2021

Martin Hrnčirík

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený
23. október 2021

Martin Hrnčirík

Dobrý deň. Je opäť vidno kvalitnú prácu keď ešte nechajú po sebe bordel a poškodenú dlažbu na mieste... Nič by som im nezaplatil za takú prácu!!! To je tak maximálne výsmech pre Holíč od danej firmy... Veľmi pekne vám ďakujem za pochopenie. Ďakujem za vašu prípadnú odpoveď.
27. október 2021

Milan Hollý

Ďakujem v mene firmy EVOS, pred ktorou sa chodník nachádza. Aj v mene zákazníkov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania