Pri kaštieli ulica

Uzavretý
 
meno užívateľa

Pri kaštieli-parkovanie-chýbajúce miesta

Pri kaštieli
04. decembra 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2021
Uzavretý
 
meno užívateľa

Pri kaštieli-parkovanie-chýbajúce miesta

Pri kaštieli
26. novembra 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Pri kaštieli-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Pri kaštieli
12. októbra 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pri kaštieli-detské ihrisko-poškodené

Pri kaštieli
08. augusta 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
Júl 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pri kaštieli-strom-tieniaci dopravné značenie

Pri kaštieli
30. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pri kaštieli-osvetlenie-nefunkčné

Pri kaštieli
23. júla 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
Jún 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pri kaštieli-Verejné služby-iné

Pri kaštieli
19. júna 2021 Komentáre5 Hodnotenie0
Apríl 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Pri kaštieli-lavička-poškodená

Pri kaštieli
09. apríla 2021 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Pri kaštieli-strom-neorezaný

Pri kaštieli
04. apríla 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Pri kaštieli-lavička-poškodená

Pri kaštieli
24. novembra 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Pri kaštieli-lavička-poškodená

Pri kaštieli
24. novembra 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pri kaštieli 6-informačná tabuľa-poškodená

Pri kaštieli
16. novembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pri kaštieli-cesta-výtlk

Pri kaštieli
10. novembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pri kaštieli-osvetlenie-nefunkčné

Pri kaštieli
05. novembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pri kaštieli-oprávnenosť umiestnenia dopravného značenia

Pri kaštieli
12. októbra 2020 Komentáre8 Hodnotenie0