Hviezdoslavov-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Hviezdoslavov

Vyriešený
meno
Linda 06. februára 2021

Vážený pán starosta,

Športová ulica je neustále znečistená blatom a kameňmi, ktoré spôsobujú bagre, traktory a iné stoje vychádzajúce z pozemku bývalého futbalového ihriska . Od leta 2019 pravidelne udržujem úsek pred mojím domom na ulici Športová (metlou i umývaním vodou/hadicou na moje náklady), nakoľko mi odstreľujúce kamene zo znečistenej cesty poškodzujú plot. Od minulého roku sa k tomu pridal i zadný úsek ulice križovatka Športová-Štúrova. Ako vidíte stav je to katastrofálny aj po tme.

Ďakujeme.

06. február 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Vo veci bezodkladne zjednáme príslušné opatrenia.

Ďakujeme za podnet.
Kedy? február 2021

OcÚ Hviezdoslavov
01. marec 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Športová ul. (ako i mnohé ďalšie) bola v uplynulých dňoch čistená.
V prípade ďalšieho výskytu znečisťovania kontaktujte priamo Kanceláriu prvého kontaktu.

OcÚ Hviezdoslavov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania