Hviezdoslavov-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Hviezdoslavov

V riešení
meno
Miriam 08. apríla 2019

Dobrý deň,
na vyznačenom mieste na mapke parkuje dlhodobo nefunkčný Chrysler Voyager s vyfučanými pneumatikami a bez platnej TK a EK (už od roku 2014)
Celkom zavadzia pri parkovaní v bytovkách oproti.

11. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujem za podnet. Vozidlo bude riešené ešte v priebehu tohto pracovného týždňa.
Kto? Starosta
Kedy? Apríl 2019

Marek Lackovič, starosta
15. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Požiadavka na odťah bola dnes zaslaná príslušnému odboru v rámci Okr. úradu DS.

Marek Lackovič, starosta
26. apríl 2019

Miriam

Dobrý večer, pán starosta, okresný úrad ma lehotu na vybavenie? Auto stojí stále bez pohybu a už uplynuli 2 týždne.
29. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dnes som problém eskaloval nielen na OÚ v DS, ale aj v OO PZ v Šamoríne. Zdôraznil som naliehavosť a požiadal som o urgentné riešenie situácie...

Marek Lackovič, starosta
13. máj 2019

Miriam

Dobrý deň, je niečo nové v riešení?
28. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ing. Ingrid Bulková, vedúca odboru (Okresný úrad Dunajská Streda, Odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií, Korzo Bélu Bartóka 789/3, 929 01 Dunajská Streda) nám k nášmu podnetu: "Žiadosť z 15.4.2019 – odťah vozidla Chrysler Voyager (ŠPZ BA914MT) bez platnej STK a EK v časti Záhrady vo Hviezdoslavove" odpísala, že vec postúpili na Okresný úrad Bratislava, OCD a PK. Aktuálne má teda vec v rukách Okresný úrad Bratislava, OCD a PK a je mimo kompetencií obce Hviezdoslavov.

Marek Lackovič, starosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.