Hviezdoslavov-cesta-rozkopaná

Zodpovednosť za riešenie: Hviezdoslavov

V riešení

Dobry den, Tesime sa, ze sa v obci stavia infrastruktura, no v takomto stave to tu je uz niekolko tyzdnov bez akehokolvek pohybu robotnikov. Je to cast cesty kde nie je chodnik a momentalne sa tam maju problem minut dve auta, nakolko je cesta zuzena kvoli vystavbe autobusovej zastavky. Navyse dopravne znacenie je umiestnene velmi nestastne, nakolko brani vo vyhlade pri vychadzani od Hviezdneho byvania. Kedy sa to prosim planuje dokoncit? Dakujem.

02. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, úsek plánuje developer dokončiť v najbližších týždňoch. Práce pozdržala práve aj pripravovaná zmluva s developerom, ktorá prinúti investora striktnejšie dodržiavať harmonogram prác.

Marek Lackovič, starosta
30. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Už zajtra, t. j. 31.7. sa začne s finalizáciou prác na týchto autobusových zastávkach.
V priebehu augusta 2019 by sa mali obe zastávky dokončiť a úspešne skolaudovať.

Marek Lackovič, starosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania