Hviezdoslavov-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Hviezdoslavov

Vyriešený
meno
Chandramohan 06. mája 2019

Cierna skladka sa nachadza na parcele 344/826 pri susediacej parcele 344/63. Uz je tam vyse roka a oci mi placu ked kazdy den tade chodim. Na toto sacky nestacia! Ide o stavebny odpad vsetkeho druhu ulozeny na obecnom pozemku. Podozrenie na developera ktory staval uzavretu ulicu vyznacenu na obrazku. V dobe vzniku skladky totiz na Francisciho ulici nestal este ani jeden dom.

07. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za podnet. Budeme kontaktovať Vami spomenutého developera, príp. developerov pôsobiacich v blízkosti a urgovať odstránenie tejto skládky, príp. zahájime príslušné konanie v súčinnosti s naším Stavebným úradom.

Marek Lackovič, starosta
22. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Staviteľ nás po dôraznom upozornení zo strany nášho Stavebného úradu oboznámil s informáciou, že skládka bude vyprataná v priebehu budúceho týždňa.

Marek Lackovič, starosta
03. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Skládka bola odprataná - veríme, že aj k Vašej spokojnosti...

Marek Lackovič, starosta
03. jún 2019

Milan Kuruc

Dobry den pan starosta, bohuzial skladka nie je odpratana, dnes som siel okolo a tehly, zvysky betonoveho plota a dalsi drobny odpad sa nadalej na danom mieste nachadzaju. Dakujem.
05. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Napíšte, prosím, číslo konkrétnej parcely, o ktorú sa jedná.
Podľa všetkého bola odprataná skládka v inej lokalite...

Marek Lackovič, starosta
06. jún 2019

Milan Kuruc

Zdravim pan starosta, tak ako je to na fotke, vedla parcely cislo 344/63. Dakujem.
07. jún 2019

Chandramohan

dana skladaka urcite NIE je odstranena. Mozno zopar veci odtial zmizlo (niekto si "čorkol"), ale cele to zarastlo vysokou burinou
19. jún 2019

demo demo

Dobrý deň,

ten odpad na parcele 344/63 je tam už vyše roka a nič sa tam nedeje. Zjavne developer (stavebník uzavretej ulice) má Vás úplne na háku. Hlavne, že dostáva povolenia na ďalšie stavby!!!!Taktiež by ma zaujímalo čo s nepokosenou trávou čo je pri stavebnom odpade? Kto to má na starosti? Majiteľ cesty? Obec? alebo obyvatelia uzavretej ulice?
20. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Dôrazne budeme žiadať okamžité odstránenie skládky developerov pôsobiacich v tesnej blízkosti parciel 344/826, resp. 344/63.

Marek Lackovič, starosta
28. jún 2019

demo demo

Dobry den,

stavebny odpad bol odpratany ale nie dostatocne zostali tam niejake drobnosti. Prosim o doriesenie dakujem. Pripajam aj foto. Dakujem
02. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Skládka bola vyprataná. Zvyšný odpad, ktorý tam rozfúkal zrejme vietor, bude odprataný nasledujúce dni. Ďakujeme Vám za podnet.
09. júl 2019

demo demo

Dobrý deň,

idem sa Vás spýtať, kedy bude spojazdnené osvetlenie na 344/363 a 344/28. Večer je tam úplná tma a pritom už dosť domov je obývaných. Ďakujem za odpoveď.
08. september 2019

Chandramohan

OK, povazujte za vyriesene :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.