Hviezdoslavov-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Hviezdoslavov

V riešení
meno
Andrej 01. augusta 2019

Dobry den, chcel by som nahlasit poskodenu (vyhnuta) znacku obytna zona na vstupe do zahrad. Zaroven aj potrebne odstranenie zelene-konarov ktore znizuju jej viditelnost.

01. september 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet.
Začiatkom týždňa bude vykonaná náprava.

Marek Lackovič, starosta
24. október 2019

Jano

Naprava nebola vykonana doteraz. Stale same sluby tak isto ako ten, ze sa tabula posunie, aby platila pre cele zahrady a nie len pre tych, ktori idu rovno.
30. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Problém riešime komplexne. Ako iste totiž viete, prakticky celá prístupová do Záhrad dodnes patrí katastru Kvetoslavova. S Kvetoslavovom prebieha proces úpravy kat. hraníc. Odstránenie konárov dodatočne zabezpečíme. Ospravedlňujeme sa za meškanie...
Kedy? november 2019

Marek Lackovič, starosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.