Hviezdoslavov-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Hviezdoslavov

Vyriešený

V obci večer od 21:00 je nefunkčné osvetlenie, vôbec nesvietia svetlá. Absolútna tma, stáva sa to často v poslednom období, je to veľmi nebezpečné.

13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Situácia bude ešte dnes prešetrená. Ide zrejme o lokálny problém v starej časti obce.

Marek Lackovič, starosta
21. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Situácia by už mala byť vyriešená a problém odstránený.

Marek Lackovič, starosta
21. august 2019

Zuzana

Ďakujeme ☺️
26. august 2019

Zuzana

Dnes 26.8.19 opäť nefunkčné osvetlenie z “Kvetoslavov zastávka” ku starej časti obce Hviezdoslavov.
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Veríme, že sa situácia už nebude opakovať...

Marek Lackovič, starosta
19. marec 2020

Zuzana

Dobrý večer pán starosta, v starej časti obce včera a dnes, 18.03.2020-19.03.2020 nefunkčné osvetlenie. Všade tma... Ospravedlňujem sa, žiaľ že v tejto ťažkej chvíli Vás bombardujem, ale máme aj strach, je to nebezpečné. Ďakujem vopred za odpoveď a prajem pekný večer. A vopred ďakujeme za vyriešenie tohto problému. S pozdravom, Zuzana
20. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Evidujeme skraty na fáze L2, ktoré vyhadzujú istič v RVO.
Bude potrebná oprava s plošinou, ktorá už bola v uplynulých dňoch objednaná.
Verím, že to dlho nepotrvá a celá kabeláž bude na 100% opäť čoskoro funkčná. Situácia nás mrzí...

Marek Lackovič, starosta
20. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Porucha VO bola odstránená. Večer ešte pre istotu situáciu odkontrolujem osobne.

Marek Lackovič, starosta
20. marec 2020

Zuzana

Ďakujeme Vám krásne. Tešíme sa veľmi z toho. 😊👏🏻 Pekný zvyšok dňa. S pozdravom, Zuzana

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.