Hviezdoslavov-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Hviezdoslavov

Vyriešený

Dobry den, uz hadam aj dva roky tu stoji, dovolim si povedat, vrak auta zn. Ford Probe r.v. cca 1990. EČV PK423BE ma iba vzadu a ma neplatnu EK a TK z r 2010.Stoji na zaleni a hnije. Miesto je na fotke presne vyznacene. je to zaciatok ceskej od ceresnarky. Dakujem

11. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Na podnet sme dnes upozornili a o odťah sme požiadali príslušné OR PZ v Pezinku.

Ďakujeme za podnet...
Kto? OR PZ v Pezinku

Marek Lackovič, starosta
13. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Dnes sme boli OR PZ PK upovedomení, že podanie bolo dnes elektronicky odstúpené z dôvodu miestnej a vecnej príslušnosti na OR PZ v Senci.
Kto? OR PZ Senec

Marek Lackovič, starosta
08. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Vozidlo už bolo odstránené. Podnet považujeme za vyriešený.

Marek Lackovič, starosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.