Hviezdoslavov-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Hviezdoslavov

Vyriešený

Dobry den, verim a dufam, ze sa niekto postara o tento MEGA vytlk na Skolskej ulici hned oproti byvalej Furmanskej restauracii. Btw: cela cesta je vo velmi zlom stave a prospel by jej chodnik v celej dlzke ako aj ulici Ceskej :(

11. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
O probléme vieme, jeho odstránenie už bolo objednané a v krátkom čase bude vykonané.

Vďaka za podnet.
Kedy? január 2020

Marek Lackovič, starosta
18. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Výtlk bol čiastočne opravený jedným z dobrovoľníkov, a to v uplynulých dňoch.
Obec plánuje tento i ostatné cestné výtlky v jej katastri opravovať na jar 2020...

Marek Lackovič, starosta
03. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Výtlk bol odstránený a poškodenie opravené.

Marek Lackovič, starosta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania