Trnavská-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Jablonica

Vyriešený

Na ceste pred KT obalom je dosť nepríjemná diera v asfalte. V noci je to nebezpečné na vyvrtnutie kotníka a bicyklom tadial prejsť nieje nič príjemné.

31. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Uvedená priehlbina je tak, ako aj na ulici Brezie, ale aj na niektorých ďalších miestach spôsobená podmývaním a následným prepadom podložia a povrchu. pozrieme sa na to bližšie. Bolo to rekonštruované tuším v roku 2018, takže tam môže byť niečo ešte "neuležané".

Ing. Silvester Nestarec
starosta obce
04. september 2020

Odpoveď samosprávy

I táto nepríjemnosť bola odstránená

Ing. Silvester Nestarec
starosta obce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.