Červená Armáda-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Jablonica

Vyriešený

Chodník pri autobusovej stanici je dosť zarastený a zle sa po-ňom chodí hlavne ak prší.

29. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
V danom prípade môžem konštatovať, že podnet je úplne oprávnený, priznám sa, po danom chodníku som dávnejšie nešiel a preto som nemal možnosť zistiť tento stav. Chodník bol dnes 29.7.2020 vyčistený. Za podnet ďakujem

Ing. Silvester Nestarec
starosta obce
30. júl 2020

monika

paráda..
13. júl 2021

miroslav

chodník je zarastený. Ďakujem
13. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
14. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
Ďakujem za podnet. Čistenie chodníka bolo plánované pomocou nezamestnaných, ktorí ale zatiaľ nie sú k dispozícii, ale i napriek tomu zariadime čo najskôr nápravu.
Ing. Nestarec
starosta obce
14. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dnes bol chodník očistený

Ing. Nestarec
starosta obce

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania