Špina, bordel, kopec odpadkov a špakov na autobusovej stanici

Zodpovednosť za riešenie: Kežmarok

Vyriešený
meno
tatraker 11. júna 2014

Na autobusovej stanici, medzi Lidlom a vchodom do spoločnosti TATRAKER s.r.o. je množstvo rozhádzaných odpadkov. Na chodníku je síce umiestený kôš, ale ten je večne plný a hlavne ho asi nemá kto vysypať. Zákon o nefajčiaroch zrejme u nás neplatí, keďže po celej stanici je kopec špakov. Mestská polícia má asi iné priority ako sledovať fajčiacich cestujúcich na autobusovej stanici.

02. júl 2014

!!!

Hlavne ze mame tolko pracovnikov v technickych sluzbach. Je to nadherna vyzitka Kezmarku. Ale stale ocakavajme turistov ze k nam nejaky pridu.
30. júl 2014

Odpoveď samosprávy

Samospráva stále ignoruje otázky svojich voličov na tomto portáli. Aj k tejto odpovedi sme ju museli donútiť až pomocou Infozákona.

Položili sme jej tieto otázky:

Na autobusovej stanici, medzi Lidlom a vchodom do spoločnosti TATRAKER s.r.o. je vždy množstvo rozhádzaných odpadkov. Na chodníku je síce umiestený kôš, ale ten je večne plný.

Kto má na starosti udržiavanie poriadku na autobusovej stanici?

Akým spôsobom a ako často sa upratuje na autobusovej stanici?

Čo mieni samospráva urobiť s problémom nedostatočného udržiavania poriadku na autobusovej stanici?

Podľa zákona je zákázané fajčiť na verejných priestranstvách ako je autobusová stanica. Napriek tomu je po celej stanici po zemi pohádzaných kopec špakov. Akým spôsobom Mestská polícia monitoruje dodržiavanie tohto zákona?

A čo mieni Mestská polícia urobiť pre zlepšenie situácie a vynucovanie si striktného dodržiavania zákazu fajčenia na autobusovej stanici?

Žiadam o zverejnenie počtu udelených blokových pokút za nedodržanie zákazu fajčenia na autobusovej stanici za roky 2013 a 2014 doposiaľ.

Samospráva nám poslala túto odpoveď:

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.