Trhovište - rozbitá cesta (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Kežmarok

Vyriešený
meno
Erik 19. novembra 2020

Dobrý deň, na ulici Trhovište pri zimnom štadióne sa prepadávajú kanály a robia sa výtlky.

19. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Dakujeme za podnet. Čoskoro ho preveríme a zverejníme odpoveď.

Pekný zvyšok večera!
S pozdravom,

Mgr. Ondrej Miškovič
oddelenie komunikácie a propagácie mesta Kežmarok
11. júl 2021

Erik

Cestá bola opravená

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.