Priekopa-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Kežmarok

Vyriešený
meno
Erik 09. apríla 2021

Dobrý deň na ulici Priekopa 45 pri bytovke je poškodení kanál tori sa celý pohybuje

12. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorý v najbližšej dobe preveríme,
S pozdravom,

PhDr. Mgr. Ondrej Miškovič
oddelenie komunikácie a propagácie mesta Kežmarok
11. júl 2021

Erik

Kanál bol opravený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania