Tvarožnianska-strom-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Kežmarok

Vyriešený
meno
Erik 09. júla 2021

Dobrý deň na ulici Tvarožnianska na parkovisku pri benzínovej pumpe gas je poškodeni strom

12. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, ktorý sme postúpili príslušnému oddeleniu na riešenie.

Mgr. Patrícia Rozgonyiová
oddelenie kultúry, komunikácie a propagácie
14. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Odpoveď Verejnoprospešných služieb mesta Kežmarok:
Dobrý deň,

o plochu zelene, v ktorej sa nachádza drevina s poškodenou kôrou kmeňa sa stará nákupné centrum TESCO.

Mgr. Patrícia Rozgonyiová
oddelenie kultúry, komunikácie a propagácie
14. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

poprosili sme samosprávu o pomoc s kontaktovaním zodpovedného subjektu.

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
02. august 2021

Erik

Strom bol ošetrení

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania