Dr. Alexandra-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Kežmarok

V riešení
meno
Erik 26. augusta 2021

Dobrý deň na ulici dr Alexandra za okresní úradom je nefunkčná a poškodená lampa

30. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Váš podnet sme zaevidovali a o nápravu sa posnažíme v najbližšom možnom termíne.

Mgr. Patrícia Rozgonyiová
oddelenie kultúry, komunikácie a propagácie
30. august 2021

Odpoveď samosprávy

Odpoveď Verejnoprospešných služieb mesta Kežmarok:
Dobrý deň,
osvetlenie za Okresným úradom patrí Bille.

Mgr. Patrícia Rozgonyiová
oddelenie kultúry, komunikácie a propagácie
09. september 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: BILLA, s.r.o.
09. september 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali zodpovednému subjektu.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
[email protected]
15. september 2021

Odpoveď samosprávy

Vážené mesto Kežmarok,

Píšem Vám v mene spoločnosti BILLA, vo veci poškodeného stĺpa na ulici Dr. Alexandra ako uvádzate v e-maile nižšie. Chcel by som sa informovať ohľadom našej povinnosti správy tohto majetku, nakoľko po prezretí našich zmlúv, ktoré máme k dispozícii som nenašiel bod, ktorý by hovoril o našej povinnosti správy a údržby stĺpov či osvetlenia. V prípade, že máte k nahliadnutiu časť zmluvy, ktorá hovorí o našej povinnosti správy tohto majetku prosím o jej zaslanie a následne môžeme Vašu požiadavku sprocesovať.

Za spätnú väzbu ďakujem

S pozdravom
Ing. Dávid Vaľko
Reality Management
REWE GROUPnn Slovensko
BILLA s.r.o.
Bajkalská 19/A
SK - 821 02 Bratislava
15. september 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Kežmarok

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania