Weilburská-prenosné WC

Zodpovednosť za riešenie: Kežmarok

Vyriešený
meno
Tatiana 24. júla 2023

Neďaleko detského ihriska na Weilburskej ostalo prenosné WC, zrejme po cirkuse. Väčšie deti a mládež si z neho urobili svoju formu zábavky. Poprosím mesto, aby WC odstránilo a ty zabezpečilo bezpecnejsi verejný priestor nie len pre deti. Ďakujem.

25. júl 2023

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Bol preposlaný na riešenie!

PhDr. Mgr. Ondrej Miškovič, LL.M.
Kancelária primátora mesta Kežmarok
24. október 2023

Matúš

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania