Oprava asfaltu

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Vyriešený
meno
Adam Kapolka 02. októbra 2012

Dobrý deň,

od povodne z roku 2010 je pri mostíku pre peších na konci ulice Levočská smerom na Ľubicu, poklesnutý asfalt.
Chcel by som sa opýtať, či to nemohli opraviť Technické služby mesta KK.

Ďakujem za odpoveď.
Kapolka - Kežmarok

04. október 2012

Odpoveď samosprávy

Oprava asfaltu

Poklesnutý asfalt sa nachádza na prístupovom chodníku k lávke cez Tvarožniansky potok na ulicu Slnečnú na katastrálnom území Ľubica. Lávku a prístupový chodník k nej realizovala v rámci svojich kompetencií Obec Ľubica , z tohto dôvodu oprava prístupu k lávke prislúcha obci Ľubica.



Ing. Eva Kelbelová ,vedúca oddelenia ÚPŽPSK
15. október 2012

Odkazprestarostu.sk

Oslovili sme s týmto podnetom aj samosprávu v Ľubici, veríme, že zareaguje. Netrpezlivo očakávame odpoveď.
24. október 2012

Odpoveď samosprávy

Po urgencii predsalen zareagovala aj samospráva v Ľubici. Tu je jej odpoveď:

Obec Lubica vie, ze pri povodni v roku 2010 doslo k porusenie celistvosti novopolozeneho asfaltoveho povrchu na uvedenom chodniku k mostiku. Nakolko skody boli znacneho rozsahu, opravy prebiehaju podla schvaleneho planu oprav a moznosti rozpoctu obce. Oprava predmetneho useku sa predpoklada v blizkej buducnosti.

Ing. Michal Bednár
prednosta OcÚ
13. júl 2020

erik

Dobrý deň asfalt bol opravený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania