Smeti a neporiadok

Zodpovednosť za riešenie: Kežmarok

Vyriešený

Zaslal: Marek, 28. septembra 2016

Dobry den. Rad by som vedel, ci po koseni vedla Oktanu a skoly sa pozbieraju okrem pokosenej travy aj tieto odpadky. Prosim o vycistenie tejto lokality smer Zamaz. Vopred dakujem. Obcan KK

30. september 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Poslala som ho na riešenie. Budeme radi, ak nás s podobným problémom oslovíte opäť.

Ing. Zuzana Šlosárová, komunikačný manažér

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.