Rozbitá komunikácia k parkovisku

Zodpovednosť za riešenie: Kežmarok

Vyriešený

Zaslal: Michal, 08. mája 2017

Komunikácia k parkovisku na Záhradnej je v hroznom stave, po zime je totálne rozbitá, autá s nižším podvozkom majú reálny problém tadial prejsť, prosím o nápravu.

11. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za zaslaný podnet. Posúvame ho na prehodnotenie príslušnému oddeleniu. V krátkej dobe sa ozveme s vyjadrením.
Tešíme sa na ďalšiu komunikáciu s vami. S úctou,

Ing. Zuzana Šlosárová, komunikačný manažér
18. máj 2017

Michal

A ako dlho ho budete prehodnocovat? Co je to prosim kratka doba, v ktorej sa ozvete? Dakujem.
22. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pán Michal.
Mesto postupne opraví výtlky po zime. Rýchlosť prevedenia opráv závisí aj od počasia. Presný termín vám určiť momentálne nevieme.
Posielam tiež odkaz na Mapu rekonštrukcií komunikácií, ktoré mesto plánuje urobiť v roku 2017 a 2018. V zozname figuruje aj parkovisko na Záhradnej ulici.
http://www.kezmarok.sk/mapa-rekonstrukcii.html
S pozdravom,
Ing. Zuzana Šlosárová

Ing. Zuzana Šlosárová, komunikačný manažér
23. máj 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dostala som informáciu, že Váš podnet je vyriešený.
Bodová závada na komunikácii k parkovisku na Záhradnej ulici odstránená vyplnením asfalt. zmesou.
Ďakujeme za podnet a ostávame s pozdravom,

Ing. Zuzana Šlosárová, komunikačný manažér
23. máj 2017

Michal

Vdaka za vyriesenie, pekny den :)

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.