Chodník pri Kávomatoch

Zodpovednosť za riešenie: Kežmarok

Vyriešený
meno
Tomáš 05. júna 2018

Chcem sa opýtať, kedy budú opravené tieto nezaasfaltované štvorcové diery na chodníku pri Kávomatoch smerom na sídlisko Sever. Ďakujem za odpoveď.

18. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem,
preverím stav a čoskoro zašlem odpoveď.
S úctou,

Ing. Zuzana Šlosárová, komunikačný manažér mesta Kežmarok
18. september 2018

Odkazprestarostu.sk

Diery sú už zaasfaltované. Pripájam fotografie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.