Čierna skládka

Zodpovednosť za riešenie: Kežmarok

Vyriešený
meno
Marek 18. septembra 2018

Dobrý deň. Prosím o odstránenie rozsiahlych čiernych skládok rôzneho odpadu nad betonárkou na Juhu. V prípade správy danej lokality obcou Ľubica prosím preposlať podnet. Taktiež prosím upozorniť hliadky MP na občasnú kontrolu. Vopred ďakujem.

03. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet, posunuli sme ho obci Ľubica ktorá odpovedá nasledovne: Obec Ľubica k doručenému podnetu „Čierna skládka“ nad betonárkou zo dňa 21.09.2018 touto cestou oznamuje, že odpady nad betonárkou (prevažne plastové a sklenené fľaše) boli odstránené v dňoch 25.-28.09.2018. S pozdravom

Ing. Mária Ochlanová , obec Ľubica

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.